Domov
Mapa stránky
Slovak  English  

PROFIL SPOLOČNOSTI

 

 
Fragokov – export, výrobné družstvo má viac ako 60 - ročnú tradíciu v oblasti strojárskej výroby a nástrojárskych činností. Začínali sme ako jedna zo siedmich firiem Východoslovenského ľudového autodružstva (VĽAD) so zameraním na výrobu brzdových valcov, spojkových valcov, ich komponentov a výrobu nástrojov a náradia.

Viac ako 85% produkcie firmy je určených na export, prevažne do krajín Európskej Únie. Naša firma pravidelne investuje do modernizácie výrobného závodu a technologického vybavenia s cieľom zabezpečiť si stabilnú a silnú pozíciu na trhu. Dôkazom čoho sú nakúpené nové technológie a takisto postavenie novej výrobnej haly.

Súčasťou výrobného družstva sú dva závody s rozdielnym výrobným programom čo rozširuje naše možnosti uspokojiť rôzne požiadavky Vás, našich zákazníkov:

Divízia Hydraulika, ktorej nosný program je vývoj, výroba a predaj brzdových valcov, spojkových valcov a rôznych komponentov pre ich výrobu a zároveň kooperačná výroba podľa technickej dokumentácie a požiadaviek zákazníkov.

Divízia Nástrojáreň vyvíja a vyrába vstrekovacie formy, náradie a nástroje.

Divízia Lisovňa plastov ponúka výrobu plastových výliskov s využitím vlastných vstrekovacích strojov.